0
0تومان
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات:

الف)روشهای پرداخت
1. پرداخت حضوری هنگام تحویل کالا:
این روش پرداخت، ویژه ساکنین تهران می باشد. متقاضیان ميتوانند هنگام تحويل کالا، مبلغ خريد خود را به علاوه هزینه تحویل، بصورت نقد به پیک حامل کالا پرداخت نمایند. توجه فرمایید که در صورت استفاده از این روش پرداخت، هزینه تحویل کالا شامل هزینه رفت و برگشت پیک از فروشگاه رایان کابل به نشانی شما و بالعکس می باشد(هزینه برگشت معمولا معادل ۵٠ درصد هزینه رفت محاسبه می گردد).
تبصره 1: ارسال کالا توسط الوپیک انجام میشود و فروشگاه رایان کابل در این باب ذینفع نمی باشد.برای اطلاعات دقیقتر، بند ب را مطالعه فرمایید.
٢. مشتریان محترم، همچنین می توانند در صورت موجود بودن کالا، مبلغ کالا را از طریق انتقال وجه (کارت به کارت)، به کارت شماره ٦٥٤٨-٤٩٧٢-٢٩١٠-٥٠٢٢ بنام گيسو جاويدى-بانك پاسارگاد پرداخت نموده، فيش واريزى و اطلاعات شخصی شامل نام و نام خانوادگى، تلفن و آدرس خود را از طریق تلگرام به شماره ٠٩٣٠٨٧٠٧۴٧٠و یا واتساپ به شماره ٠٩١٢٢٩٠۵١٧٧ ارسال فرمایند.
3. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
بهترین و سریع ترین نوع پرداخت از طریق درگاه اینترنتی وب سایت فروشگاه رایان کابل  می باشد. که پس از پرداخت، خرید شما ثبت شده و عملیات ارسال آن در پروسه قرار گرفته و خریدار به نحو مقتضی از این روند مطلع خواهد شد.

ب) روش های ارسال
1- تهران:
ارسال سفارش های تهران به وسیله سیستم حمل و نقل «الو پیک» و حداکثر یک روز کاری پس از پرداخت وجه کالا انجام می پذیرد و هزینه ارسال توسط مشتری، به هنگام تحویل کالا به پیک پرداخت می گردد. دقت فرمایید هزینه حمل به عهده مشتری است و هزینه پیک نیز به هیچ عنوان توسط فروشگاه رایان کابل دریافت نمیگردد.
تبصره2: علاوه و بر روش های خرید و ارسال ذکر شده، مراجعه و خرید حضوری نیز در فروشگاه رایان کابل امکان پذیر می باشد.
تبصره3:امکان مراجعه حضوری به فروشگاه رایان کابل و تحویل «کالای خریداری شده از طریق وب سایت» نیز امکان پذیر می باشد. متقاضیان میتوانند برای اطمینان از عدم مواجهه با کسری موجودی کالای مورد نظر خود، آن را در وب سایت خریداری نموده و سپس جهت دریافت حضوری به آدرس فروشگاه رایان کابل مراجعه فرمایند.
تبصره 4: هزینه حمل ، بسته به مسافت شما از آدرس فروشگاه رایان کابل متفاوت است. میزان آن طبق تجربه ما، از 7 هزار تومان تا 25 هزار تومان در نوسان است.

2- سایر شهرهای ایران
ارسال سفارش شهرستان ها توسط «تی پی ایکس» و یا « تیپاکس» انجام می گردد. مدت زمان تحویل کالا بسته به مسافت شهر شما از تهران، بین دو تا سه روز کاری متغیر است.شهرهای نزدیک به تهران 1 تا 2 روز و شهرهای دور به تهران 2 تا 3 روز.
هزینه ارسال حمل بین شهری بسته به وزن خرید و مسافت متغیر است.طبق تجربه ما از 10 هزار تومان شروع و تا 25 هزار تومان میتواند افزایش داشته باشد.
تبصره 5:فروشگاه رایان کابل امکان ارسال کالا با سیستم پست را ندارد.
تبصره 6:فروشگاه رایان کابل تا زمان رسیدن کالا به شما، با شما همراه و پیگیر خواهد بود.