0
0تومان
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

2 کاربرد کابل شبکه لگراند – 09120311138

کابل شبکه لگراند

کابل شبکه لگراند

قیمت و خرید کابل شبکه لگراند

کابل شبکه لگراند از تجهیزات پسیو بوده که توسط کمپانی معتبر legrand تولید و به بازار جهانی عرضه می‌گردد. این محصول با داشتن شرایط استانداردهای ساخت، در مصارف خانگی و صنعتی کاربرد فراوانی دارد. در 4 نوع U/UTP ،F/UTP ،S/FTP و  SF/UTP تولید و بصورت قرقره ارائه می‌شود. از بزرگترین تولیدکنندگان کابل شبکه میتوان کابل شبکه لگراند در زمینه تولید Cat6 و Cat5 دانست، که در بازار جهانی بویژه ایران مشتریان زیادی دارد. جهت داشتن قیمت و خرید کابل شبکه لگراند و اطلاع از خصوصیات آن , کابل شبکه لگراند ، با فروشگاه رایان کابل در تماس باشید.

فروشگاه رایان کابل : 09120311138  و  02133117592

فهرست مطلب

کابل شبکه لگراند اصلی
قیمت کابل شبکه لگراند اورجینال
نمایندگی کابل شبکه لگراند
کابل شبکه cat6 لگراند sftp تست فلوک
انواع کابل شبکه لگراند
کابل شبکه تمام مس
قیمت کابل شبکه لگراند cat6 sftp

 

به سه دسته تقسیم می‌شود:

– کواکسیال (coaxial)

– زوج بهم تابیده (Twisted pairs )

– فیبر نوری (fiber optic )

 

هر کدام از این کابلها عملکردهای متفاوتی دارند امروزه از کابل فیبر نوری و زوج بهم تابیده بیشتر استفاده می‌شود.

کاربرد کابل شبکه cat6 sftpکاربرد کابل شبکه cat6 sftp

متصل کردن دو دستگاه از لحاظ سخت افزاری به یکدیگر می‌باشند و انتقال سیگنال بین این سیستم‌ها وظیفه این کابل است. بدین ترتیب داده های خود ار انتقال می‌دهند. کابل شبکه cat6 sftp می تواند داده‌ها را تا سرعت ۱ گیگا بایت در ثانیه با پهنای باند ۲۵۰ مگاهرتز انتقال دهد و این محصول با رنگ آبی در حلقه های چوبی ۵۰۰متری قابل ارائه می‌باشد.

از مهمترین ویژگی کابل شبکه CAT6 SFTP می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– ۸ رشته تمام مس

– مقاومت در برابر آب و رطوبت

– انعطاف پذیری بالا

– مقاوم بودن در برابر اکسید شدن به دلیل وجود آنتی اکسیدان

– همراه با تست فلوک (پرمننت و چنل )

 

انواع روکش کابل شبکه CAT6 SFTP

PVC (ارزانتر و در هنگام آتش سوزی دود سمی و شعله زیاد ایجاد می کند)

LSZH (در هنگام آتش سوزی دود تولید نمی‌کند

کابل cat6

کابل cat6

کابل شبکه لگراند cat6 sftp نوعی کابل زوجی به هم تابیده که برای اترنت و سایر لایه‌های فیزیکی شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. توانایی انتقال اطلاعات تا سرعت ۱۰ گیگابایت بر ثانیه با فرکانس ۲۵۰ مگاهرتز را دارد. درواقع کابل شبکه Cat6 نسل ششم از زوج کابل‌های اترنت بهم تابیده شده است. کاراکتر a در ابتدای آن نشان دهنده (augmented) به معنای تکمیل یافته است. کابل Cat6a نسبت به کابل شبکه Cat6 ضخیم تر بوده لایه نگهدارنده آن باعث می‌شود در کابل شبکه لگراند مشکل تداخل سیگنال‌ها و محدودیت در کابل‌کشی را برطرف می کند.

 

همانطور که می‌دانید عصر ارتباطات به سرعت در حال پیشرفت و دگرگونی است بطوریکه روز به روز صنعت ارتباطی گسترش می‌یابد. جهت سهولت در کار شبکه‌های ارتباطی کابلهایی تولید شده‌اند که انواع متفاوتی بسته به شبکه‌های ارتباطی دارند. در این مقاله در فروشگاه اینترنتی پاناتل تلاش ما و همکارانمان جهت آشنا سازی شما خوانندگان گرامی با کابل شبکه لگراند cat6 sftp انواع همچنین کاربردهای cat6 می‌باشد.

 

دو نوع کابل شبکه cat6 داریم:

cat6 با فرکانس 250 مگاهرتز با سرعت 10 گیگابایت بر ثانیه تا 55 متر

cat6a با شیلد 500 مگاهرتز با سرعت 10 گیگابایت تا 100 متر

 

هنگام نصب کابل Cat6 موارد زیر رعایت شود:

– نباید بیش از تابیده یا خم گردد

– شعاع خم شدن بایستی بیش از چهار برابر قطر بیرونی کابل باشد.

– زوج سیم‌ها نباید از حالت بهم تابیده شده خارج گردند.

– غلاف بیرونی نباید بیش از ۵/۰ اینچ تخلیه گردد.

فروشگاه رایان کابل : 09120311138  و  02133117592

 

علت پر طرفدار بودن کابل شبکه CAT6 چیست؟

کابل شبکه لگراند متخصصان و کارشناسان راه اندازی شبکه کابلی که در زیر ساخت استفاده می‌کنند معمولا  کابل شبکه Cat6 است، لذا در هنگام پیاده سازی یک شبکه باید دقت کنیم که کابلی که قرار است در زیر ساخت شبکه یک پروژه استفاده شود از چه نوعی می‌باشد. هر چقدر تعداد پیچش در زوج‌های درهم تنیده بیشتر باشد میزان تداخل سیگنال در زمان انتشار کمتر خواهد بود و این تعداد پیچش‌های بیشتر این امکان را به ما می‌دهد که سیگنال بیشتر در مسافت طولانی حرکت کند. بدون اینکه نرخ از دست رفتن داده ها به مشکلی برخورد کند و سیگنال‌های بالایی به شبکه تحویل داده می شود. در کابل‌شبکه Cat6 برای اینکه پیچیدگی میان زوج ها در وضعیت ثابت قرار گیرد یک تفکیک کننده پلاستیکی در بین آن ها تعبیه شده است.

 

به طور کلی کابل‌ شبکه Cat6 با توجه به موارد ذیل شدت سیگنال انتقالی کم یا زیاد خواهد شد:

– جنس مغزی

– ضخامت مغزی

– مقدار پیچش هر دو رشته

– مقدار پیچش چهار زوج در هم تنیده

معمولا در کابل شبکه Cat6 فرکانس 250 مگاهرتز را ساپورت می کند کاهش سیگنال آنها برابر با 19.8dbاست و پهنای باند / مسافت 1Gbs/100m تا 10Gpbs/55m را پشتیبانی می‌کند. همچنین در این کابل شبکه Cat6 که باید به آن دقت کافی داشته باشیم نوع روکش به کار رفته در مدل sftp است. کابل‌های sftp دارای لایه محافظتی هستند که به خوبی می‌توانند مانع از ورود نویزهای محیطی شوند. همچنین در برابر جریانات الکترومغناطیس مقاوم باشند. لذا این کابل شبکه می‌تواند گزینه مناسبی برای بکارگیری در فضاهای بیرونی هستند.

 

کابل cat6

کابل‌ شبکه لگراند Cat6

کابل شبکه لگراند به ویژه محیط‌‌ هایی که ممکن است خطر صدمه و یا نفوذ کابل را تهدید کند. بنابراین به طور معمول کابل‌هایی که جنس روکش و محافظ آن از نوع PVC است مقاومت خوبی در برابر خوردگی و پوسیدگی دارند ولی در هنگام آتش سوزی از خود دود سمی و شعله زیادی ساطع می کنند. در واقع برخی از کمپانی‌ها ترجیح می دهند از کابل شبکه Cat6 با روکش LSZH استفاده نمایند. با این تفاوت که کابل LSZH از کابل PVC قیمت بیشتری دارد.

 

تفاوت کابل شبکه CAT6 و CAT6A

امروزه در بازار انواع کابل‌ شبکه مختلفی وجود دارند و هر کدام کاربرد به خصوصی دارند شبکه‌های بی سیم با سرعت زیادی در حال انتشار است در تمامی شبکه‌های بزرگ و کوچک مهمترین قسمت  کابل آن شبکه می‌باشد بنابراین تولیدکنندگان جهت انتخاب بهتر جهت مصرف، کابل‌ها را دسته بندی کرده اند. این دسته بندی (Category) و در اصطلاح با نام Cat شناخته شده است. در مقابل واژه Cat معمولا عددی قرار می گیرد که هرچه این عدد بیشتر باشد، توان اجرای عملیاتی بهتر و تداخل کمتر را نمایش می‌دهد. بنابراین با توجه به اینکه کابل‌های شبکه، توان عملیات متفاوتی دارند هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. بهمین سبب برای انتخاب مناسب کابل شبکه Cat6 باید برآورد دقیقی از شبکه‌ای که قرار است کابل در آن استفاده شود انجام گردد، تا پروژه به مشکل بر نخورد.

 

 

نکاتی که در هنگام نصب کابل شبکه Cat6 باید رعایت شود:

کابل‌ شبکه Cat6 و Cat6a باید به درستی و نصب انجام گردد تا به مشخصات مورد نیاز برسد.

کابل شبکه Cat6 نباید بیش از حد محکم و یا خم شود و شعاع خمش باید حداقل چهار برابر قطر خارجی باشد.

جفت سیم‌ها نباید باز شود و محافظ خارجی نباید بیشتر از ۰.۵ در ۷/۱۲ میلیمتر باشد.

برای بهتر شدن عملکرد کابل شبکه Cat6 در فضاهایی با تداخل فرکانس بالا (EMI) لازم است تا از کابل محافظت شود. بنابراین حفاظت احتمال خراب شدن EMI را بر روی داده‌های آن کمتر می‌کند.

نگهدارنده معمولا از یک پایه کابل شبکه Cat6 به طرف دیگر با استفاده از یک سیم کششی از طریق آن در کنار جفت‌های تابیده شده حفظ می شود همچنین در انتهای هر کابل شبکه Cat6 برای اتصال الکتریکی از یک جک کمک گرفته می‌شود.

فروشگاه رایان کابل : 09120311138  و  02133117592

 

قیمت کابل شبکه CAT6 SFTP

قیمت کابل شبکه CAT6 SFTP

این محصول با قیمت بسیار مناسب در مجموعه پاناتل ارائه می‌شود. شما در پاناتل می توانید پایین ترین قیمت کابلها مانند انواع کابل شبکه را از بین تولید کنندگان داخلی، وارد کنندگان و نمایندگان فروش دریافت نمایید.

کابل شبکه اوت دور

این کابل شبکه لگراند برای فضای بیرون کاربرد دارد. کابل شبکه اوت دور بگونه ای طراحی و ساخته شده است که در مقابل شرایط فیزیکی مانند تغییرات دما، برف، باران و اشعه UV خورشید مقاومت دارد. همچنین از مهمترین ویژگی این کابل می‌توان به ضد آب بودن آن اشاره نمود لذا این کابل با رنگ مشکی در بازار مشخص شده است. کابل شبکه اوت دور دارای روکش اضافی می باشد که در برابر هرگونه شرایط فیزیکی محیطی مقاومت می‌کند. کابل شبکه اوت دور غیر دفنی علاوه بر روکش فوق یک لایه محافظتی STEEL ARMORDED و یک لایه سیم که از آسیب دیدن توسط حیوانات جونده مانند موش جلوگیری می نماید.

کاربرد کابل شبکه اوت دور

– مناسب جهت استفاده در محیط‌های بیرونی

– بکارگیری برای کارخانه ها

– مناسب برای کارگاه ها، مراکز صنعتی

– استفاده در محیط‌های صنعتی و نویزدار(مخابراتی)

– دارای تست فلوک تا متراژ ۹۰ متر

 

چگونگی تشخیص کابل شبکه اوت دور

برای تشخیص یک کابل شبکه اوت دور مناسب از تست فلوک می‌توان استفاده کرد. بطوریکه برای تشخیص استاندارد با تست فلوک از کابلی با برش ۹۰ متر استفاده می کنیم که برای نوع تست از چنل یا پرمننت استفاده می شود که دارای شرایط تست مختلفی می باشند. تست پرمننت به مراتب سخت تر از چنل می باشد. کابلی که پرمننت آن مثبت باشد، قطعا چنل آن نیز مثبت است و یا بالعکس می باشد.

فروش کابل شبکه لگراند بر اساس نوع محافظ

رایجترین انوع محافظ که در فروش کابل شبکه لگراند از اهمیت خاصی برخوردارند عبارتند از:

کابل UTP: بدون غلاف محافظ

کابل STP: دارای غلاف محافظ

کابل S-UTP: کابل شبکه روکش دار بدون غلاف محافظ

کابل U-FTP: با فویل محافظ برای سیم ها

کابل SFTP: دارای غلاف محافظ و روکش زرورقی

 

کابل شبکه لگراند اصلی

کابل شبکه لگراند اصلی

آشنایی با کابل شبکه لگراند legrand

کابل شبکه لگراند اصلی یکی از تجهیزات پسیو شبکه است، منظور از تجهیزات پسیو شبکه ، تجهیزاتی است که نیازی به جریان الکتریکی و برق ندارند، کابل شبکه لگراند legrand نیز نام کابل شبکه ای است که از سوی شرکت لگراند تولید می شود، در حقیقت لگراند نام برند سازنده محصول کابل شبکه لگراند است که امروزه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

کابل شبکه لگراند از تنوع محصول برخوردار است و دارای ویژگی های زیادی است به عنوان نمونه می توان گفت این محصول دارای تنوع نوع در کابل است و انواع مختلفی از کابل ها را در بر دارد، کابل شبکه اعم از خانواده CAT نماینده اصلی این محصول است.

 

لگراند | LEGRAND

برای مثال کابل شبکه legrand CAT 6 ، این مفهوم را می رساند که این کابل شبکه از شرکت سازنده لگراند یک کابل CAT6 را توزیع می کند و دارای ویژگی های خاص CAT6 است، این کابل در انتقال داده سرعت بیشتری در مقایسه با کابل های CAT 5  و CAT5e دارد.

شرکت سازنده لگراند legrand برای تولید محصولات خود سعی دارد کیفیت بالایی را برای خرید محصول ارائه دهد و بر اساس آن مشتریان بیشتری را به خود جلب کرده است، کارایی انواع کابل های شبکه لگراند مربوط به این برند متنوع است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

کابل شبکه legrand

کابل شبکه لگراند با مشخصه های مختلف از جمله جنس بدنه، جنس روکش، متراژ ، قیمت، شرکت سازنده ، رنگ و غیره متمایز است و با هر یک از نمایندگی های کد محصول تفاوت ظاهری و باطنی بسیاری دارد که برای هر محصول جلوه خاصی را در بر خواهد داشت.

برای یک خرید معقول توصیه می شود تا کابل شبکه لگراند را به صورت غلاف های عمده ای تهیه نمایید و بعد از آن به سوکت زنی کابل های شبکه لگراند خود بپردازید این کار تا حدی به صرفه بوده و در صورتی که متخصص شبکه از تخصص و دانش خوبی برخوردار باشد می تواند با هزینه بسیار اندک شبکه شما را راه اندازی نماید.

 

خرید کابل شبکه لگراند legrand

برای خرید کابل شبکه لگراند میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

قیمت کابل شبکه لگراند اورجینال

کلیه کابل های شبکه لگراند که در وب سایت فروشگاه رایان کابل به همراه توضیحات تکمیلی در صفحه کابل شبکه لگراند قابل مشاهده و بررسی می باشند.

کلیه قیمت های کابل شبکه لگراند به صورت روزانه مورد بررسی قرار می گیرند و اعمال می گردد. در مواقعی ممکن است به دلیل نوسانات بالای قیمت ها در بازار لیست قیمت کابل شبکه لگراند دچار تغییراتی شود که در صورت نیاز به دریافت قیمت های جدید می توانید با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

در لیست قیمت کابل شبکه لگراند می توانید قیمت انواع کابل شبکه لگراند با کتگوری های مختلف از جمله کابل شبکه Cat6 UTP لگراند و قیمت کابل شبکه Cat6 SFTP لگراند را مشاهده نمایید. قیمت کابل شبکه اصلی در تمامی مدل های ساخته شده توسط لگراند فرانسه اعلام گردیده است. در صورتی که نیاز به مشاهده قیمت کابل های شبکه غیر اصل لگراند را دارید.

نمایندگی کابل شبکه لگراند

نمایندگی کابل شبکه لگراند تضمین کننده کارایی سیستم‌های مبتنی بر شبکه های Cat5e، Cat6 و Cat6A در سری محصولات LCS2 ، انواع کابل‌های 4 زوجی را در 4 نوع متفاوت از جمله، U/UTP، S/FTP و SF/UTP ارائه نموده است. پاناتل در این زمینه یکی از بزگترین نمایندگی کابل شبکه لگراند می باشد .

 

فروشگاه رایان کابل : 09120311138  و  02133117592

 

کیفیت بالای تولید کابل شبکهکابل شبکه لگراند

کیفیت بالای کابل‌های شبکه لگراند برای انواع رده بندی‌ها از جمله Cat6A، Cat6 و Cat5e سیستم LCS2 مناسب بوده و تضمین کننده کارایی فوق العاده این سیستم از پچ پنل به سمت کیستون شبکه RJ45 می‌باشد.

 

کابل شبکه cat6 لگراند sftp تست فلوک

انواع کابل شبکه لگراند

انواع کابل شبکه لگراند به شرح ذیل می باشند:

1- کابل شبکه Cat6 UTP لگراند

یکی از مدل های کابل شبکه لگراند کابل Cat6 UTP است. این کابل متشکل از 8 رشته سیم با هادی مسی است. این سیم ها به صورت دو به دو به دور یکدیگر پیچانده می شوند. پهنای باند این کابل ها 1 گیگابیت بر ثانیه است و بستری مناسب را برای انتقال اطلاعات با فرکانس 250 مگا هرتز فراهم می کنند.

همچنین کابل شبکه Cat6 UTP لگراند این امکان را دارد که در فواصل کوتاه 55-37 متری، داده هایی با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه را منتقل کند. امروزه این کابل ها به حداقل استاندارد های لازم در کابل های مربوط به تجهیزات شبکه تبدیل شده اند.

2- کابل شبکه Cat6 SFTP لگراند

این نوع کابل که از دسته Cat6 می باشد، دارای جنس مغزی مس و جنس روکش PVC است. متراژ حلقه کابل شبکه Cat6 SFTP لگراند 500 متر می باشد. این کابل دارای کاربرد Indoor است. کاربرد این محصولات عمدتاً شبکه های خانگی و ادارات است.

به طور کلی جزو کابل های اترنت محسوب می شوند. این محصولات از جمله رایج ترین کابل های مورد استفاده در شبکه می باشند که سرعت، بازدهی و پایداری لازم را برای این شبکه ها فراهم می کنند.

3- کابل شبکه لگراند Cat7:

کابل شبکه لگراند Cat7 همانند مدل Cat6 متشکل از چهار جفت سیم است. یک جفت از این سیم ها مسئولیت انتقال اطلاعات را بر عهده دارد و یک زوج دیگر دیتا را دریافت می کند. دو جفت رشته باقی مانده نیز وظیفه خنثی سازی نویز را دارند.

بالاترین سرعت انتقال اطلاعات در این کابل ها 10 گیگابیت بر ثانیه با فرکانس 600 مگا هرتز است. این سرعت تا فاصله 90 متری برقرار می باشد. کابل های Cat7 در واقع همان سری پیشرفته Cat6 هستند که افت سیگنال بسیار کمتری دارند.

 

کابل های شبکه لگراند UTP و SFTP چه تفاوتی دارند؟

UTP مخفف عبارت Unshielded Twisted Pair است و به معنی کابل هایی می باشد که از زوج های دوتایی تابیده به دور یکدیگر تشکیل شده اند و دارای شیلد نیستند.

SFTP مخفف عبارت Screened Fully shielded Twisted Pair می باشد که منظور از آن کابل هایی است که از زوج های دوتایی تابیده به دور یکدیگر تشکیل شده اند و غلاف کامل دارند. این کابل ها به دلیل روکش فلزی خود توانایی کاهش اثرات نویز و پارازیت را دارند.

منظور از شیلد کامل این است که این مدل از کابل شبکه لگراند علاوه بر اینکه دارای یک پوشش کلی می باشد، تک تک زوج سیم های پیچانده شده به دور یکدیگر در آن نیز دارای پوششی از جنس فویل می باشند.

 

 

کاربرد انواع کابل شبکه لگراند

کابل شبکه لگراند utp:

کابل شبکه  UTP مناسب برای ساختمان های مسکونی می باشد که به نظر آلودگی فرکانسی و سیگنالی کاملاً پاک هستند.

کابل شبکه لگراند FTP:

کابل شبکه FTP مناسب برای ساختمان های اداری مانند: بیمارستان ها، مراکز خرید، دفاتر شرکت ها و… می باشد که ریسک آلودگی فرکانسی دارند ولی این آلودگی جدی نمی باشد.

 

کابل شبکه لگراند SFTP:

کابل شبکه SFTP مناسب برای محیط های صنعتی مانند: پالایشگاه ها، سایت صنایع سنگین، سالن مونتاژ خودرو و… است که آلوده به برق سه فاز هستند.

 

روکش کابل شبکه لگراند

کابل شبکه لگراند از لحاظ روکش نیز دارای دسته بندی می باشد. تمامی کابل ها دارای یک روکش از جنس پلاستیک یا PVC است.

این روکش ها از نوع معمولی یا ضد اشتعال LSZH می باشند. این روکش باید دارای استحکام کافی باشد تا در زمان کابل کشی شبکه دچار پارگی نشود.

روکش دیگری که برای این کابل ها استفاده می شود فویل و شیلد می باشد. این روکش ها جهت محافظت از کابل در برابر ضربه و نویز روی کابل کشیده می شوند.

روکش فویل در دو روش یا ترکیبی از دو نوع بر روی کابل قرار می گیرد. سیم تخلیه جهت سهولت در نصب ارت کابل و تخلیه بار می باشد.

مدل اول کل سیم ها رو پوشش می دهد و مدل دوم زوج سیم ها را در بر می گیرد.

 

معرفی کابل شبکه و پچ کورد لگراند اصل

این نوع پچ کورد تولید شده توسط برند لگراند ( LEGRAND ) در فرانسه می باشد.

امروزه این شرکت یکی از مجهز ترین و معروف ترین تولیدکننده تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه است.

این برند در بین کاربران پرطرفدار بوده و در ایران از پر فروش ترین برند ها به حساب می آید.

لگراند محصولات خود را با حساسیت و ظرافت بالا در اقسام مختلفی تولید می کند و در بازار به عرضه می گذارد.

کاربران با استفاده از کابل شبکه لگراند و پچ کورد ارتباطی میان سیستم ها ایجاد می کنند تا امکان جابه جایی اشکال مختلف اطلاعات بین آن ها شکل گیرد.

در محصولات این برند تنوع زیادی در استاندارد های پشتیبانی شده، رنگ های گوناگون و حذف نویز دیده می شود.

به همین دلیل است که این برند در بین برترین برندها در ایران قرار گیرد.

محصولات آن با مناسب ترین قیمت در بازار قابل تهیه هستند.

 

کابل شبکه تمام مس

کابل شبکه تمام مس

کابل شبکه تمام مس بررسی اجمالی کابل شبکه تمام مس Legrand Cat 6 UTP

این کابل با رشته هایی از جنس مس و قطر استاندارد AWG24 و با روکش PVC  در حلقه های ۳۰۵ متری و چوبی عرضه شده است، صرفا این محصول جهت استفاده در نود های شبکه زیر ۵۰ متر استفاده می شود تا پهنای باند مورد نظر را ارائه دهد این موضوع به این معنا نمی باشد که مسافت های طولانی تر را پشتیبانی نمی کند اما پهنای کمتری را ارائه می دهد.

فروشگاه رایان کابل : 09120311138  و  02133117592

 

مزایا کابل شبکه تمام مس

– قیمت مناسب

– دارای ۸ رشته مس به قطر استاندارد AWG24

– پشتیبانی از پهنای باند ۱۰۰۰Mbps در مسافت های زیر ۵۰ متر

– حلقه های چوبی ۳۰۵ متری

 

معایب

– عدم پاس کردن تست فلوک

 

 

قیمت کابل شبکه لگراند cat6 sftp

لیست قیمت کابل شبکه لگراند در تهران

انواع کابل شبکه لگراند از کالاهای وارداتی هستند پس بنابراین وابستگی شدید به قیمت دلار دارند.

از سوی دیگر به دلیل وجود تحریم ها، این کابل ها، با قیمت بالاتری به دست مصرف کنندگان در ایران می رسد.

قیمت کابل شبکه لگراند cat6 sftp با دو روکش PVC و LSZH عرضه می شوند که کابل های با روکش PVC، قیمت پایین تری نسبت به نوع LSZH دارند.

کابل شبکه با روکش پی وی سی، دارای مقاومت خوبی در برابر آتش بوده و ضد خوردگی و پوسیدگی می باشد.

ولی این روکش، در هنگام سوخت، دود زیادی تولید می کند که این دود سمی می باشد.

از این رو دارای قیمت کمتری نسبت به روکش LSZH است. لازم به ذکر است که  کابل شبکه با روکش LSZH، هالوژن فری و ضد اشتعال می باشد.